Miami Emlak Ofisi – Miamide satilik evler ve is yerleri

Miami Emlak Ofisi

3056000958

Aventura

Aventura, Miami Satılık Emlak İlanları

Aventura, Florida'nın Miami-Dade ilçesinde, Atlantik kıyısında bulunan bir şehirdir. Lüks apartman daireleri, lüks mağazaları ve güzel plajlarıyla ünlüdür. Aventura hem turistler hem de emekliler için popüler bir destinasyondur.

Aventura Emlak Piyasası

Aventura’daki emlak piyasası Florida’daki en pahalı pazarlardan biridir. Aventura’daki bir evin tipik liste fiyatı 500.000 doların üzerindedir. Öte yandan Aventura’da apartman daireleri, şehir evleri ve müstakil evler de dahil olmak üzere çok çeşitli mülkler mevcut.
Aventura, lüks mülk arayan alıcılar için popüler bir seçimdir. Aventura, okyanusun ve şehir silüetinin muhteşem manzarasına sahip çok sayıda yüksek apartman dairesine ev sahipliği yapmaktadır. Aventura’da ayrıca golf sahaları ve tenis kortları gibi büyük evlerin ve tesislerin bulunduğu bir avuç lüks güvenlikli site bulunmaktadır.
Aventura’daki emlak piyasası Florida’daki en pahalı pazarlardan biridir. Aventura’daki bir evin tipik liste fiyatı 500.000 doların üzerindedir. Öte yandan Aventura’da apartman daireleri, şehir evleri ve müstakil evler de dahil olmak üzere çok çeşitli mülkler mevcut.

Aventura, Miami'de görülecek yerler

Aventura Mall

Aventura Mall, lüks butikler, büyük mağazalar, yemek seçenekleri ve eğlence mekanlarıyla Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biridir.

Aventura Beach

Aventura Plajı, beyaz kumu ve berrak suyuyla hoş bir halk plajıdır. Yüzmek, güneşlenmek ve plaj voleybolu için mükemmel bir mekandır. Aventura Beach’te ayrıca tuvalet, duş ve büfe gibi birkaç hizmet bulunmaktadır.

Aventura Arts & Cultural Center
Aventura Sanat ve Kültür Merkezi konserler, oyunlar ve dans gösterileri gibi etkinlikler düzenleyen bir sahne sanatları merkezidir. Kurumda dönüşümlü sergilerin yer aldığı bir görsel sanatlar galerisi de mevcuttur.
Don Soffer Exercise Trail
The Don Soffer Exercise Trail is a paved trait that goes around Aventura Circle. It is a popular walking, running, and biking trail. There are also a number of fitness stations throughout the path where you may work out.
JW Marriott Miami Turnberry Resort & Spa
The JW Marriott Miami Turnberry Resort & Spa is a luxurious resort with two golf courses, a spa, and a variety of restaurants. Tidal Cove, a water park including a wave pool, lazy river, and water slides, is also located at the resort.
Turnberry Isle Miami Country Club
Bu seçkin golf kulübünde iki şampiyona golf sahası, bir marina ve bir tenis merkezi bulunmaktadır. Ziyaretçiler golf oynayabilir, tekneyle gezebilir veya tenis oynayabilir.
Founders Park
Bu parkta oyun alanı, su sıçrama alanı ve deniz manzaralı muhteşem bir marina bulunmaktadır.
Turnberry Isle Miami Golf Course
Golften hoşlanıyorsanız, bu tesiste tanınmış mimarlar tarafından oluşturulan iki şampiyona sahası bulunmaktadır.
Oleta River State Park
Yakında bulunan bu park, açık hava meraklıları için idealdir. Doğal bir konumda kanoya binebilir, bisiklete binebilir, yürüyüş yapabilir ve piknik yapabilirsiniz.
Selda KIRKAN

Bizimle Temasa Geciniz